biuro@maxijobs.pl | +48 71 342 03 30

Do opieki senior w (47574) Goch

WYMAGANIA

OBOWIĄZKI

OFERUJEMY

– komunikatywna znajomość j. niemieckiego

– doświadczenie w opiece

– mile widziane prawo jazdy

opiekunka zajmuje się podopiecznym,pomaga przy ubieraniu,rozbieraniu, organizuje seniorowi czas wolny,wychodzi z nim oraz pieskiem na spacery oraz  na kawę do kawiarni.Opiekunka  prowadzi  również gospodarstwo domowe: gotuje,pierze,sprząta,prasuje,robi zakupy.

– legalne,bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, warunki polskie

– zakwaterowanie,wyżywienie, zwrot kosztów podróży

– pomoc koordynatora w trakcie trwania zlecenia

Firma Maxi Job Sp.z o.o. z Wrocławia ( NIP : 8971880137)  oferuje  legalną i bezpieczną pracę w zakresie usług opiekuńczych na terenie całych  Niemiec.
PODOPIECZNY : 60kg, 178cm, 92 kg.
Cierpi na  artrozę . Nie ma demencji. Nie ma alergii. Jest komunikatywny.Nie ma problemów ze słuchem oraz wzrokiem. Porusza się samodzielnie. Nie potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Nie potrzebuje pomocy w nocy.
Senior mieszka sam w domu. Ma 2 kochane i spokojne psy. Dla opiekunki przygotowano pokój ze standardowym wyposażeniem z balkonem i łazienką.

Więcej informacji

Złóż swoje podanie
ul. Purkyniego 1 - V piętro | 50-155 Wrocław Polityka prywatności/RODO