biuro@maxijobs.pl | +48 71 342 03 30

OPIEKA

Firma Maxi Job oferuje bezpieczną i legalną pracę w zakresie usług opiekuńczych na terenie Niemiec. Jeżeli jesteś osobą, która chętnie pomaga i troszczy się o innych, to z pewnością praca Opiekuna osoby starszej przyniesie Ci wiele radości. Chętnie pomożemy Ci w znalezieniu zatrudnienia oraz dopełnieniu formalności – Maxi Job to firma z dużym doświadczeniem. Długoletnia współpraca z niemieckim partnerami pozwoliła nam wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Zapewniamy bogaty wybór ofert pracy, dlatego możesz liczyć do ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Gwarantujemy legalne zatrudnienie z odprowadzaniem składek ZUS, opiekę koordynatora oraz indywidualne podejście.

Etapy rekrutacji

zgloszenie

Zgłoszenie telefoniczne bądź mailowe.

kontakt

Kontakt ze strony Maxi Jobs

weryfikacja

Weryfikacja języka niemieckiego

oferta

Przedstawienie zlecenia

podroz

Organizacji podróży i pobyt na zleceniu

Opinie opiekunek

 • Pani Jadwiga:
  Z przyjemnością chcę się podzielić opinią o firmie Maxi Job. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

  Oceniam na 6! A zarazem dziękuje!

 • Pani Jolanta:
  Pracuję  już  4 rok dla firmy opiekuńczej Maxi Job z Wrocławia. Mogę  powiedzieć  wiele dobrego o tej  firmie i o osobach, które ze mną współpracowały.

  Zawsze  mnie  wspomagały  łącznie z koordynatorką. Starano się  rozwiązać różne problemy w mojej pracy. Dodam,  że opiekowałam się dwójką seniorów. Teraz  opiekuję   się  jednym seniorem i   nadal mam dobre  warunki   pracy i płacy.
  Umowa z firmą  jest  jasna i przejrzysta. Wypłata zawsze na czas. Polecam  firmę Maxi Job dla  każdej  osoby  która  chce pracować w opiece.
  Pozdrawiam

ul. Purkyniego 1 - V piętro | 50-155 Wrocław Polityka prywatności/RODO

biuro@maxijobs.pl | +48 71 342 03 30