biuro@maxijobs.pl | +48 71 342 03 30

Do opieki seniorka w (42659 ) Solingen

WYMAGANIA

OBOWIĄZKI

OFERUJEMY

– komunikatywna znajomość j. niemieckiego

– doświadczenie w opiece

opiekunka zajmuje się podopieczną, pomaga przy ubieraniu, rozbieraniu, myciu, kąpieli, przypomina o piciu, organizuje czas wolny oraz prowadzi gospodarstwo domowe: gotuje, pierze, sprząta, prasuje, robi zakupy.

–  legalną , bezpieczną pracę na warunkach polskich ( umowa zlecenie )

– zakwaterowanie, wyżywienie , zwrot kosztów podróży

– pomoc koordynatora w trakcie trwania zlecenia

Firma Maxi Job Sp.z o.o. z Wrocławia ( NIP : 8971880137)  oferuje  legalną i bezpieczną pracę w zakresie usług opiekuńczych na terenie całych  Niemiec.

PODOPIECZNA : 86 lat, 50kg, 159cm, ( Gr-3)
Korzysta z terapii tlenowej. Jest po złamaniu szyjki kości udowej. Z tego powodu jest lękliwa przy poruszeniu się. Nie ma demencji, alergii oraz inkontynencji. Jest komunikatywna. Nosi okulary. Porusza się o balkoniku. Potrzebuje tylko lekkiego wsparcia przy wstawaniu. W obecnej chwili nie ma potrzeby nocnego wstawania. 2x dziennie przychodzi do seniorki op. med. ( zakładają i zdejmują rajstopy uciskowe). Seniorka opisywana jest jako kochana,spokojna osoba.
DO POMOCY W DOMU SĄ : specjalistyczne łóżko, materac przeciwodleżynowy, balkonik, wózek inw, krzesełko pod prysznic, krzesełko toaletowe.
 Seniorka mieszka sama w domu na obrzeżach miasta. Dla opiekunki przygotowano pokój ze standardowym wyposażeniem.

Więcej informacji

Złóż swoje podanie
ul. Purkyniego 1 - V piętro | 50-155 Wrocław Polityka prywatności/RODO