biuro@maxijobs.pl | +48 71 342 03 30

Do opieki seniorka w (93047) Regensburg

WYMAGANIA

OBOWIĄZKI

OFERUJEMY

– komunikatywna znajomość j. niemieckiego

– doświadczenie w opiece

opiekunka zajmuje się podopieczną, pomaga przy ubieraniu, rozbieraniu, myciu, kąpieli, wychodzi z seniorką na spacer, organizuje czas wolny oraz prowadzi gospodarstwo domowe: gotuje, pierze, sprząta, prasuje, robi zakupy.

–  legalne, bezpieczne zatrudnienie, umowę zlecenie na warunkach polskich

– zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów podróży

– pomoc koordynatora w trakcie trwania zlecenia

Firma Maxi Job Sp.z o.o. z Wrocławia ( NIP : 8971880137)  oferuje  legalną i bezpieczną pracę w zakresie usług opiekuńczych na terenie całych  Niemiec.

Zlecenie od 28-31.12.23
PODOPIECZNA : 96 lat, 70kg, 167cm
Cierpi na wysokie ciśnienie krwi ( kontrolowane lekami), chorobę zwyrodnieniową stawów i napięcie mięśni pleców. Ma lekką inkontynencję .
Nie ma alergii ani demencji. Jest komunikatywna. Dobrze widzi. Nosi aparat słuchowy. Rzadko budzi się w nocy. Porusza się o balkoniku. Potrzebuje tylko lekkiej pomocy przy wstawaniu. Po schodach wchodzi ze wsparciem. Stara się być nadal bardzo samodzielna.
Seniorka chętnie chodzi na spacer lub pije kawę na mieście. Lubi słuchać muzyki klasycznej i oglądać koncerty w TV.
OPIEKUNKA zajmuje się podopieczną, pomaga jej przy ubieraniu, rozbieraniu, myciu, kąpieli, kontroluje przyjmowanie płynów oraz pomaga przy prowadzeniu gospodarstwa domowego.
DODATKOWE POMOCE W DOMU : stołek pod prysznic, balkonik, siedzisko sedesowe.
Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu w centrum miasta. Mieszkanie ma windę. Rodzina mieszka dalej.
Dla opiekunki przygotowano pokój ze standardowym wyposażeniem. Dla opiekunki przygotowano własną łazienkę. Codziennie od poniedziałku do piątku przychodzi pomoc domowa  na 5 h.

Więcej informacji

Złóż swoje podanie
ul. Purkyniego 1 - V piętro | 50-155 Wrocław Polityka prywatności/RODO