biuro@maxijobs.pl | +48 71 342 03 30

Do opieki seniorka w ( 95032) Hof

WYMAGANIA

OBOWIĄZKI

OFERUJEMY

–  dobra znajomość j. niemieckiego

–  doświadczenie w opiece

–  mile widziane referencje

opiekunka  zajmuje się podopieczną, pomaga przy ubieraniu, rozbieraniu, myciu, kąpieli, nakremowaniu, kontroluje przyjmowanie leków,  ilość wypitych płynów, wychodzi z seniorką na spacer, organizuje czas wolny oraz prowadzi gospodarstwo domowe: gotuje, pierze, sprząta , prasuje, robi zakupy.

– legalne, bezpieczne zatrudnienie w oparciu o  umowę zlecenie, warunki polskie

– zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów podróży

– pomoc koordynatora w trakcie trwania zlecenia

Firma Maxi Job Sp.z o.o. z Wrocławia ( NIP : 8971880137)  oferuje  legalną i bezpieczną pracę w zakresie usług opiekuńczych na terenie całych  Niemiec.

PODOPIECZNA : 90 lat, 74kg, 167cm .
Porusza się o balkoniku. Czasem potrzebuje asekuracji przy chodzeniu i lekkiego wsparcia przy wstawaniu. Ma problemy ze słuchem oraz widzeniem. Jest komunikatywna. Nosi wkładki .Czasem budzi się w nocy. 1x w tyg. bierze kąpiel. Seniorka jest miła,ale  trzeba być dla niej czasem stanowczym. Fryzjer przychodzi do domu. Seniorka uwielbia zupy.
W DOMU DO POMOCY SĄ : specjalistyczne łóżko, lift przy wannie, balkonik, siedzisko na toalecie.
Seniorka mieszka sama w domu z ogrodem i pięknym tarasem. Córka mieszka 360km dalej. Przyjaciółka mieszka blisko.
Dla opiekunki przygotowano pokój ze standardowym wyposażeniem,TV oraz własną łazienkę. Do sklepu na pieszo jest 15-20 min. Na duże zakupy można wziąć taxi (rodzina opłaca)lub pojechać busem.
Czasem na weekend przyjeżdżają dzieci seniorki. Wtedy opiekunka może mieć 1- 2 dni wolnego ( do uzgodnienia). 1x w tyg. przychodzi sprzątaczka.

Więcej informacji

Złóż swoje podanie
ul. Purkyniego 1 - V piętro | 50-155 Wrocław Polityka prywatności/RODO