biuro@maxijobs.pl | +48 71 342 03 30

Praktyki / staże

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie, którego oczekują od Ciebie przyszli pracodawcy, a zdobytą wiedzę merytoryczną uzupełnić o praktyczne doświadczenie – dołącz do programu staży Total Job. Niezależnie od tego, czy masz już skończone studia, czy dopiero szukasz swojej ścieżki zawodowej, możemy zaproponować Ci odbycie praktyk w Centrali naszej firmy we Wrocławiu. Jeżeli jesteś osobą ambitną i otwartą na zdobywanie wiedzy, wyślij swoje CV z informacją w jakim obszarze chciałbyś rozwijać swoje kompetencje. Wiele zależy od Ciebie, Twojego zaangażowania i współpracy z zespołem.

Poszukujemy ludzi z pasją

Doświadczenie i kompetencje naszych pracowników stanowią znaczący element naszej polityki personalnej, dlatego nasi pracownicy aktywnie uczestniczą w licznych szkoleniach rozwijających ich kompetencje. Pracując w naszej firmie masz realny i bezpośredni wpływ na rozwój swojej kariery, tylko od Ciebie zależy jak szybko i w jakim kierunku będziesz się rozwijać.

Zasoby ludzkie to największa wartość i kapitał każdej organizacji – nie musisz mieć branżowego doświadczenia ani wykształcenia, żeby stać się członkiem naszej załogi.

ul. Purkyniego 1 - V piętro | 50-155 Wrocław Polityka prywatności/RODO

biuro@maxijobs.pl | +48 71 342 03 30