biuro@maxijobs.pl | +48 71 342 03 30

Do opieki seniorka w ( 17489) Greifswald

WYMAGANIA

OBOWIĄZKI

OFERUJEMY

– komunikatywna znajomość j. niemieckiego

– doświadczenie w opiece

opiekunka  pomaga podopiecznej przy ubieraniu, rozbieraniu, myciu, kąpieli , wychodzi z seniorką na spacery, na kawę , do fryzjera oraz kosmetyczki na paznokcie. Ponadto pomaga prowadzić gospodarstwo domowe.

– legalne zatrudnienie ( umowa zlecenie, warunki polskie )

– zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów podróży

– pomoc koordynatora w trakcie trwania zlecenia

Firma Maxi Job Sp.z o.o. z Wrocławia ( NIP : 8971880137)  oferuje  legalną i bezpieczną pracę w zakresie usług opiekuńczych na terenie całych  Niemiec.

PRACA OD 04.01.24
PODOPIECZNA : 90 lat, 67kg, 165cm, ( Gr-4)
Ma problemy z ciśnieniem krwi ( uregulowane lekami), lekką inkontynencję moczową ( pieluchy, wkładki ). Nie ma demencji. Jest komunikatywna, słabiej widzi. Nosi aparat słuchowy.Porusza się o balkoniku, ale parę kroków po domu może zrobić jeszcze sama. Potrzebuje czasem wsparcia przy chodzeniu. Na spacery bierze wózek elekt. Dużo rzeczy robi jeszcze sama. Opiekunka wychodzi z seniorką na spacery, na kawę, do fryzjera oraz kosmetyczki na paznokcie. Obecnie 2x dziennie przychodzi do podopiecznej op. med. Dodatkowo przychodzi pomoc domowa, która pomaga przy zakupach i prowadzeniu domu.
DODATKOWE INFORMACJE :
Podopieczna  mieszka w domu. Dla opiekunki przygotowano 2 pokoje.
Seniorka ma 2 psy. W domu podopiecznej znajduje się kancelaria syna.  Z opisu wynika,że to bardzo miła rodzina.

Więcej informacji

Złóż swoje podanie
Wyświetlanie 1–0 z 0 ofert
ul. Purkyniego 1 - V piętro | 50-155 Wrocław Polityka prywatności/RODO